schoorwijck Logo
Home Nieuws WZH Schoorwijck viert 50-jarig jubileum
Werken bij schoorwijck
Werken bij WZH

Archief

WZH Schoorwijck viert 50-jarig jubileum
Prijs voor schilderclub WZH Schoorwijck
WZH pakt uit met poffertjes en tribune tijdens Vlietdagen
Eerste uitje ADO Den Haag groot succes
Wielrenners en cliënten strijden om de eer in eerste WZH Wielerronde
WZH-Wielerronde: de tour voor jong en oud

Onze andere locaties


WZH Schoorwijck is
onderdeel van
WoonZorgcentra Haaglanden


WZH Schoorwijck viert 50-jarig jubileum

WZH Schoorwijck viert dit jaar haar 50-jarig jubileum. Om dit te vieren is het de hele maand oktober feestmaand in het woonzorgcentrum met tal van activiteiten voor bewoners, cliënten, medewerkers en vrijwilligers.

Op dinsdag 4 oktober was de grote aftrap met een jubileumreceptie. Uiteraard werden mooie woorden gesproken en getoost op het jubileum, maar de locatie had ook nog een grote verassing in petto voor haar bewoners. De oude personenbus was aan vervanging toe en een nieuwe rolstoelbus was al langere tijd een grote wens van WZH Schoorwijck. De wens heeft geresulteerd in een grote sponsoractie. Bedrijven uit heel Leidschendam-Voorburg, leveranciers, maar ook bewoners, cliënten, contactpersonen en medewerkers hebben allemaal massaal gereageerd en een financiële bijdrage geleverd.

Tijdens de jubileumreceptie werd de nieuwe rolstoelbus gepresenteerd aan de aanwezigen. Locatiemanagers Hans Loos: “Nu kunnen alle bewoners en cliënten mee wanneer we een uitstapje maken of een activiteit buiten de deur hebben gepland. We hoeven niemand meer uit te sluiten. Wij zijn dan ook heel blij met deze nieuwe bus en danken iedereen die een bijdrage heeft geleverd!”

 


Informatie

Geen informatie

Acties

Pagina printen
Pagina doorsturen
Emailadres van kennis:

Naam van uw kennis:

Uw naam: