Dagactiviteit Ouderen |
In het ontmoetingscentrum van WZH Hoge Veld vindt u een dagactiviteit voor ouderen.
De dagactiviteit ouderen maakt deel uit van SOOS.
SOOS-medewerkers organiseren in samenwerking met ouderen en vrijwilligers een breed activiteitenaanbod. Ouderen van de dagactiviteit kunnen deelnemen aan alle activiteiten en evenementen die SOOS organiseert.
De dagactiviteit is een voorziening voor zelfstandig wonende ouderen die één of meerdere dagen per week iets buitenshuis willen ondernemen en op zoek zijn naar dagstructuur, gezelligheid en sociale contacten met leeftijdgenoten. Het programma komt tot stand in samenspraak met de deelnemers. Hierbij kunt u denken aan bewegen voor ouderen, bloemschikken, geheugentraining, deelname aan het Kookcafé of bijvoorbeeld schilderen. De dagactiviteit geeft u net dat beetje extra steun om actief in het leven te blijven staan en nog langer in uw eigen woonomgeving te blijven.
De SOOS-medewerker gaat met u in gesprek om u uit te dagen en zoekt samen met u naar mogelijkheden die u nog wèl heeft om aan een activiteit deel te nemen.
Voor de dagactiviteit is een indicatie van het ( CIZ) vereist.
De medewerkers van het ServicePunt geven u meer informatie .
|